KARL MÅRTENS - spillkråka

KARL MÅRTENS - spillkråka
KARL MÅRTENS - spillkråka

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): "Spillkråka", sigillstämplad samt signerad och numrerad, 123/150, färglitografi, bladstorlek 45x38 cm

Ingår i temaauktione Nordiska Konstnärer

Ej examinerad ur ram

815333

2020-09-30