KARL MÅRTENS - Sidensvans
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956): "Sidensvans", sigillstämplad samt signerad och numrerad, 72/100, färglitografi, bladstorlek 41x25 cm
Ingår i temaauktione Nordiska Konstnärer
E examinerad ur ram
815336
2020-09-30