Mask Afrika

Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MASK, We, Africa, 1900-tal, skuren i trä med, kalkad och bemålad yta samt rep och kaurissnäckor, skinn samt spikar, höjd ca 48 (med skägget)

Slitage

815338

2020-10-01