Bestickservis "Olga" GAB silver
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BESTICKSERVIS, "Olga", GAB, Stockholm, silver, 18 delar samt kaktång, 1900-talets andra hälft, knivarnas längd 21 cm, gafflarnas längd 18 cm, skedarnas längd 18 cm, knivarnas blad av rostfritt stål, kaktångens längd 17 cm, total vikt ca 985 gram.
Bruksslitage.
815339
2020-09-26