Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 27/260, färglitografi, bildmått 42x33 cm
Zustandsbeschreibung
Något vågigt blad
815345
2020-09-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner