Pierre Olofsson litografi

Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 27/260, färglitografi, bildmått 42x33 cm

Zustandsbeschreibung

Något vågigt blad

815345

2020-09-22