Hans Viksten

Hans Viksten
Hans Viksten
Hans Viksten
Hans Viksten

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987): Kompostion, blandteknik, oljekrita och gouache på papper, signerad och daterad "Hans Viksten, New York 67", ca 13x18 cm

815347

2020-09-22