Helga Henschen

Helga Henschen
Helga Henschen
Helga Henschen
Helga Henschen
Helga Henschen
Helga Henschen

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELGA HENSCHEN (1917-2002): "Sicilianare", olja på papper, signerad HH, 19x15 cm

ÖVRIGT:
Se hennes bok "Dårarna sjunger om natten"

815350

2020-09-22