Gustaf Palm
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 800 SEK
Kuvaus
GUSTAF WILHELM PALM (1810-1890), man i orienten, signerad, olja på pannå, 44x28 cm
Kuntoraportti
Ytsmuts och rispor, ojämnt solblekt
815355
Päivämäärä:
2020-09-22