Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UNO STALLARHOLM (1894-1974): "Gamla Liljeholmsbron", 1926, panoramisk vy, etsning, signerad samt daterad, tryckmått ca 19x64 cm
Smärre gulnad
815363
2020-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här