Uno Stallarholm

Uno Stallarholm
Uno Stallarholm

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

UNO STALLARHOLM (1894-1974): "Gamla Liljeholmsbron", 1926, panoramisk vy, etsning, signerad samt daterad, tryckmått ca 19x64 cm

Smärre gulnad

815363

2020-09-22