Stig Borglind etsning

Stig Borglind etsning
Stig Borglind etsning

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

STIG BORGLIND (1892-1965): Årstabron, signerad Stig Borglind, etsning, plåtmått ca 26,5x35 cm

Gulnat papper

815369

2020-09-22