Dockor Kader m.m

Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m
Dockor Kader m.m

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKOR, 10 st, mestadles Kader, omkring 1900-talets mitt, plast de större modell B 3525, höjd ca 20-45 cm

Bruksslitage, vissa skall ljuda, ej funktionstestade, SAv garanterar ej funktionen,

815402

2020-10-01