Oljemålning 1700-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR (1700-tal), motiv med stövare, hare och fasan, olja på duk, ej signerad, ca 63 x 108 cm.
PROVENIENS:
Lilla Bukowskis, S-102, -98, Nr 660.
Dubblerad duk, krackelyrer, retuscher.
815404
2020-09-24