Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR (1700-tal), motiv med stövare, hare och fasan, olja på duk, ej signerad, ca 63 x 108 cm.

PROVENIENS:
Lilla Bukowskis, S-102, -98, Nr 660.

Dubblerad duk, krackelyrer, retuscher.

815404

2020-09-24