Olle Alberius Forma servisdelar Rörstrand

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE ALBERIUS, "Forma", servis, ca 80 dlr, porslin, för Rörstrand, 1960-tal

Nagg förekommer, bruksslitage

815405

2020-10-01