Fedor P. Blagonavrov, Stilleben med rosor

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FEDOR P. BLAGONAVROV (Fiodor Pereovitch Blagonrawow) (Ryssland 1885-1961): Stilleben med rosor, olja på duk, 46x65 cm

PROVENIENS
Skajs antikvitetshandel, Stockholm (Inköpt av nuvarande ägares föräldrar 1959/1960)

815411

2020-10-26