Fedor P. Blagonavrov, Hamn

Fedor P. Blagonavrov, Hamn
Fedor P. Blagonavrov, Hamn
Fedor P. Blagonavrov, Hamn
Fedor P. Blagonavrov, Hamn
Fedor P. Blagonavrov, Hamn
Fedor P. Blagonavrov, Hamn
Fedor P. Blagonavrov, Hamn
Fedor P. Blagonavrov, Hamn
Fedor P. Blagonavrov, Hamn
Fedor P. Blagonavrov, Hamn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FEDOR P. BLAGONAVROV (Fiodor Pereovitch Blagonrawow) (Ryssland 1885-1961): Hamn, olja på duk, 46x61,5 cm

PROVENIENS
Skajs antikvitetshandel, Stockholm (Inköpt av nuvarande ägares föräldrar 1959/1960)

smärre färgbortfall

815412

2020-10-26