Carl August Fahlgren oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Sällskap vid vatten, a tergo signerad och daterad C.A. Fahlgren 1897, olja på duk, ca cm

815414

2020-09-22