Äldre målning

Äldre målning
Äldre målning
Äldre målning
Äldre målning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, olja på pannå, ca 12,5x9 cm

Oramad, ytskador

815422

2020-09-28