Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, Treman, 1950-tal, utdragbar skrivskiva, brickmärkt på baksidan, höjd ca 170, 95x40 cm
Bruksslitage
815427
2020-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här