Soffgrupp

Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFGRUPP, 3 dlr, soffa av två moduler, soffobord, 1900-talets andra hälft, soffor med underrede av ek samt underliggande förvaringslåda på hjul, lösa ryggplymåer, klädsel i rutig textil, vardera modul med längd ca 190, bredd 80 cm, soffbord, ek, kvadratisk form, höjd ca 38, 80x80 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken, ställvis nednött klädsel

815428

2020-09-24