Ljuskrona jugend

Ljuskrona jugend
Ljuskrona jugend
Ljuskrona jugend
Ljuskrona jugend
Ljuskrona jugend
Ljuskrona jugend
Ljuskrona jugend
Ljuskrona jugend

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets början, jugend, stomme i mässing, 4 ljuspunkter, kupa i matterat glas, samt för 6 ljus, höjd ca 100, justerbar höjd, diameter ca 70 cm

Slitage och textildekor saknas. Ej funktionstestad

815431

2020-09-22