John Bauer litografier
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOHN BAUER (1882-1918): (4) ´´En sådan eländig liten bleknos! Sa´ trollet´´, ca 11,7x8,2 "Två friare",9,5x9 " Trollens styfdotter´´ 9x14 cm, "Den lilla prinsessan och trollen" 11,5x8,5 cm ur Troll 1915, ej signerade, litografier
Endast "Två friare" examinerad ur ram, gulnade
815434
2020-09-24