Byrå
Vollendet
2020-10-01
815436
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, mahognyfanér, beslag i mässing, toppskiva av marmor, höjd ca 75, 78x43 cm
Bruksslitage