Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, mahognyfanér, beslag i mässing, toppskiva av marmor, höjd ca 75, 78x43 cm
Bruksslitage
815436
2020-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här