Fåtöljer
2020-10-01
815437
| Klubbat belopp | 10 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft, förkromat underede, brunfärgat skinn, på hjul, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage