Kamal Kreesh olja
2020-09-22
815474
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KAMAL KREESH (Irak, 1959-2017): Relation, signerad och daterad 1999, olja på duk, ca 117x97 cm