Toilettebord rokokostil

Toilettebord rokokostil
Toilettebord rokokostil
Toilettebord rokokostil
Toilettebord rokokostil
Toilettebord rokokostil
Toilettebord rokokostil
Toilettebord rokokostil
Toilettebord rokokostil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTEBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, svängd form, bemålat, skuren dekor, höjd ca 75, 125x62 cm

Ytskador, färgbortfall

815483

2020-09-24