Karmstolar
2020-10-01
815484
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1930/40-tal, betsad björk, senare flätade sitsar och rygg, sitthöjd ca 41 cm
Renoverade, bruks och åldersrelaterat slitage