Ragnar Andersson smide

Ragnar Andersson smide
Ragnar Andersson smide
Ragnar Andersson smide
Ragnar Andersson smide
Ragnar Andersson smide
Ragnar Andersson smide
Ragnar Andersson smide
Ragnar Andersson smide

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAGNAR ANDERSSON, väggskulptur, genombruten dekor med hembrännare, smide och med belysning, Dalslandssmide, signerad och daterad 1983, ca 32x76 cm

Funktionen garanteras ej, smärre slitage

815492

2020-10-01