Ragnar Andersson smide
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAGNAR ANDERSSON, väggskulptur, genombruten dekor med hembrännare, smide och med belysning, Dalslandssmide, signerad och daterad 1983, ca 32x76 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage
815492
2020-10-01