Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, fåtöljer, 1 par, "Samsas", klädda i rödrandigt ylle, sitthöjd ca 40 cm
Slitage, skador, fläckar
815510
2020-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här