Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
PAUL HOLSBY (född 1921-): "Kväll i Las Palmas", signerad, färglitografi, bildytan 43,5x52,5 cm
Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"
Ej examinerad ur ram
815515
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här