Paul Holsby litografi

Paul Holsby litografi
Paul Holsby litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PAUL HOLSBY (född 1921-): "Kväll i Las Palmas", signerad, färglitografi, bildytan 43,5x52,5 cm

Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"

Ej examinerad ur ram

815515

2020-09-30