C Göran Karlsson

C Göran Karlsson
C Göran Karlsson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färgserigrafi, signerad C.Göran Karlsson, daterad 90 och numrerad 74/200, bladstorlek ca 57x42 cm

Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"

Ej examinerad ur ram

815519

2020-09-30