Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BERTIL WIDBRANT (1914-1988): Blomsterstilleben, signerad Bertil Widbrant, olja på duk, 50x40 cm
Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"
815524
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här