Sängstommar rokokostil

Sängstommar rokokostil
Sängstommar rokokostil
Sängstommar rokokostil
Sängstommar rokokostil
Sängstommar rokokostil
Sängstommar rokokostil
Sängstommar rokokostil
Sängstommar rokokostil
Sängstommar rokokostil
Sängstommar rokokostil
Sängstommar rokokostil
Sängstommar rokokostil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGSTOMMAR, 1 par, 1900-talets första hälft, rokokostil, bemålade, skuren dekor, stoppade gavlar, blommig klädsel, bäddmått ca 200x105 cm, medföljande textilrulle

Smärre ytskador o märken

815532

2020-09-24