Oljemålning Georg Lindström

Oljemålning Georg Lindström
Oljemålning Georg Lindström
Oljemålning Georg Lindström
Oljemålning Georg Lindström
Oljemålning Georg Lindström
Oljemålning Georg Lindström

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG LINDSTRÖM (1912-2006): "Torero", signerad Georg Lindström, olja på pannå, ca 71x29 cm

Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"

815545

2020-09-30