Conroy Maddox, gouache

Conroy Maddox, gouache
Conroy Maddox, gouache
Conroy Maddox, gouache
Conroy Maddox, gouache
Conroy Maddox, gouache
Conroy Maddox, gouache
Conroy Maddox, gouache
Conroy Maddox, gouache
Conroy Maddox, gouache
Conroy Maddox, gouache

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CONROY MADDOX (England 1912-2005): Tank Trap, signerad och daterad Conroy Maddox -40, gouache på papper, 30 x 45 cm
PROVENIENS: Galerie Bel´Art, Stockholm

815549

2020-10-25