Louise Af Geijerstam oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LOUISE AF GEIJERSTAM (1870-1956): Porträtt föreställande Emanuel Swedenborg, signerad och daterad a tergo 1922, kopia efter Per Krafft, olja på duk, 73x57 cm

815556

2020-09-22