John Erik Göransson skulpturer

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN ERIK GÖRANSSON (1933-2018), skulpturer, 4 st, målat trä, signerade och numrerade, längd 12 - 24 cm.

Något slitage.

815567

2020-09-24