Arne Jacobsen 4 stolar "Sjuan"
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARNE JACOBSEN, 4 st, "Sjuan", kontorsstolar, Fritz Hansen, 1987, förkromat underrede på hjul, halvklädda i ulltextil, stommar och armstöd i ekfanér, etikettmärkta, sitthöjd ca 55 cm
Bruksslitage, märken, smärre fläckar, en med smärre skador i tyget
815590
2020-10-06