Arne Jacobsen 4 stolar "Sjuan"

Arne Jacobsen 4 stolar
Arne Jacobsen 4 stolar
Arne Jacobsen 4 stolar
Arne Jacobsen 4 stolar
Arne Jacobsen 4 stolar
Arne Jacobsen 4 stolar
Arne Jacobsen 4 stolar
Arne Jacobsen 4 stolar
Arne Jacobsen 4 stolar
Arne Jacobsen 4 stolar
Arne Jacobsen 4 stolar
Arne Jacobsen 4 stolar
Arne Jacobsen 4 stolar
Arne Jacobsen 4 stolar

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARNE JACOBSEN, 4 st, "Sjuan", kontorsstolar, Fritz Hansen, 1987, förkromat underrede på hjul, halvklädda i ulltextil, stommar och armstöd i ekfanér, etikettmärkta, sitthöjd ca 55 cm

Bruksslitage, märken, smärre fläckar, en med smärre skador i tyget

815590

2020-10-06