Spegel
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, stämplad Claes Hultberg, krön med medaljong och ymnighetshorn, förgylld med guld och silver samt nemålad, höjd ca 101 samt största bredd 47 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
815596
2020-10-01