Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, stämplad Claes Hultberg, krön med medaljong och ymnighetshorn, förgylld med guld och silver samt nemålad, höjd ca 101 samt största bredd 47 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

815596

2020-10-01