Kaffekanna allmoge

Kaffekanna allmoge
Kaffekanna allmoge
Kaffekanna allmoge
Kaffekanna allmoge
Kaffekanna allmoge
Kaffekanna allmoge
Kaffekanna allmoge
Kaffekanna allmoge

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

KAFFEKANNA, koppar, 1800-talets första hälft, gåsbröst och mustaschfäste, höjd med hänkel ca 22, längd 22 cm

Bucklor

815600

2020-09-22