Monica Bratt

Monica Bratt
Monica Bratt
Monica Bratt
Monica Bratt
Monica Bratt
Monica Bratt

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONICA BRATT, vas/kanna, "Bratt", Reijmyre glasbruk, röd glasmassa, vriden hänkel, höjd ca 25 cm, etikettmärkt tillverkad i en begränsad upplaga om 200 st till 200-årsjubiléet av Reijmyre Glasbruk år 2010.

Slitage, fotring med repor

815603

2020-09-23