Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGTELEFON med VÄXELSTATION, omkring år 1900, LM Ericsson, Stockholm, fanerad med valnöt, märkt med nr. 177524, höjd ca 75 cm
Bruksslitage, lur saknas
815611
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här