Telefon LM Ericsson

Telefon LM Ericsson
Telefon LM Ericsson
Telefon LM Ericsson
Telefon LM Ericsson
Telefon LM Ericsson
Telefon LM Ericsson
Telefon LM Ericsson
Telefon LM Ericsson
Telefon LM Ericsson
Telefon LM Ericsson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGTELEFON med VÄXELSTATION, omkring år 1900, LM Ericsson, Stockholm, fanerad med valnöt, märkt med nr. 177524, höjd ca 75 cm

Bruksslitage, lur saknas

815611

2020-10-04