Bertil Vallien
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938) 2 delar, glas, flaska samt skål, Boda Artist Collection, signerade "Boda Artist Col B Vallien 48015" respektive "Kosta Boda Artist coll B Vallien 98014", höjd ca 19-26 cm.
Smärre slitage
815612
2020-09-23