Bertil Vallien

Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938) 2 delar, glas, flaska samt skål, Boda Artist Collection, signerade "Boda Artist Col B Vallien 48015" respektive "Kosta Boda Artist coll B Vallien 98014", höjd ca 19-26 cm.

Smärre slitage

815612

2020-09-23