Frans Törnegren skulptur
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FRANS TÖRNEGREN (18/1900-tal)): Gustav V, "Med folket för fosterlandet", signerad och daterad Frans Törnegren 1915, bronserat gods, höjd ca 34 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
815614
Päivämäärä:
2020-10-01