Frans Törnegren skulptur

Frans Törnegren skulptur
Frans Törnegren skulptur
Frans Törnegren skulptur
Frans Törnegren skulptur
Frans Törnegren skulptur
Frans Törnegren skulptur
Frans Törnegren skulptur
Frans Törnegren skulptur

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

FRANS TÖRNEGREN (18/1900-tal)): Gustav V, "Med folket för fosterlandet", signerad och daterad Frans Törnegren 1915, bronserat gods, höjd ca 34 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

815614

Päivämäärä:

2020-10-01