Piedestaler alabaster

Piedestaler alabaster
Piedestaler alabaster
Piedestaler alabaster
Piedestaler alabaster
Piedestaler alabaster
Piedestaler alabaster
Piedestaler alabaster
Piedestaler alabaster
Piedestaler alabaster
Piedestaler alabaster

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1900-talets mitt, alabaster, dekor i mässing, höjd ca 101 cm

Lagning, mindre nagg, fuktfläckar

815621

2020-09-24